Tara Reid

Tara Donna Reid

6,5
6 041 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tara Reid

Pamietam, że kiedys grala w dobrych produkcjach, glownie komediach i byla w miare popularna aktorka. A od, chyba 2004 słuch po niej zaginał, czasami gdzies tam wystapila, ale w niczym popularnym. Myslalem, ze moze slawa ja zepsula i zaczela cpac lub sie rozpila, ze gdzies tam gnije w kacie i nie nadaje sie do zadnego filmu. Ale widzialem ja dzis w filmie z 2008 roku "dzien wagarowicza", mimo, że to nie byla jakas wielka rola, nadal daje rade, trzyma sie i wyglada bardzo dobrze. Wiec nie wiem czemu juz nie gra w żadnych ciekawych produkcjach??

Pijany_Mistrz

Powiedz mi z której strony Tera wygląda dobrze.... Biedaczka trochę się roztyła, typowy efekt yoyo zwłaszcza w przypływie sławy... teraz popadając w coraz to głębszą anoreksje, wygląda potwornie. Tak wiem 40dziesta jej strzeliła ale to nic nie znaczy... Stacy (Fergie) Ferguson jest o rok starsza, mimo to wygląda bosko, zwłaszcza w porównaniu do Tari... Nigdy nie umaiła zbytni grać... zawsze robiła ten swój rozpoznawalny "seksowny" zgryz i nic po za tym. Przyznam jednakże iż głos/śmiech ma uroczy, niestety to trochę za mało by Hollywood się o Nią biło...

Humalien91

Nie wiem z której strony wygląda dobrze, bo nie widziałem jej nigdzie w ostatnich latach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones