PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32348}

Wieczny student

Van Wilder
6,6 170 417
ocen
6,6 10 1 170417
5,3 7
ocen krytyków
Wieczny student
powrót do forum filmu Wieczny student

...gdyż nie byłem w stanie znieść wiecej tego pseudo-śmiecznego "humoru". Typowa idiotyczna amerykańska "komedia". Dno i metr mułu... Nawet ładniutka Tara Reid nie ratuje tu sutuacji :D ...

ocenił(a) film na 10
MaFFej

moze spales jak ogladales co?? dlatego ci sie nie podobalo

ocenił(a) film na 9
MaFFej

hmm... to nie wiem czego się spodziewałeś po tym filmie. wiadomo jaki to gatunek i albo się to lubi albo nie. właściwie większość komedii jest głupia... powiedział bym nawet że prawie wszystkie (poza skończonął ilością elementów ;)
typowa młodzieżowa komedia amerykańska, coś na luźne, prawie-poimprezowe klimaty. jak dla mnie poza The New Guy top z tego typu.

akodo_ryu

jakoś American Pie nie było takie złe (pomijajć ost. część), mimo że ten sam gatunek, a to to jest takie gówno, że jak zdałam sobie sprawę, że ani razu się chyba nie zaśmiałam, to też wyłaczyłam bo bez sensu to oglądać w ogóle, jak jeszcze było od razu wiadomo, że ten główny bohater i Tara Reid sie zakochają w sobie, żałosne to, w ogole nie rozumiem po co sie robi takie głupie filmy

virginborn

chyba ty jesteś żałosny! film jest rewelacyjny ! szczególnie jak się ogląda go we 2;) idź lepiej oglądać muminki !

marekpic

dla mnie american pie wymieka - byl o wiele bardziej obsceniczny i plytki (pozniejsze czesci juz wogole nie mowie) a to weszlo gladko ladnie i z usmiechem na twarzy . Dlam nie top 1 z tycego rodzaju komedi

marekpic

No własnie - znów się muszę zgodzic :)- film śmieszny i wcale nie aż tak wulgarny jak inne. Co prawda nie jestem obiektywna - uwielbiam Ryana Reynoldsa - :) ale to jest jedna z moich ulubionych młodzieżowych komedii :)

ocenił(a) film na 4
MaFFej

Obejrzałem do końca i jako film który ma służyć dobrej zabawie bez zobowiązań jak najbardziej ok. Tym bardziej w grupie, do piwka jest spoko. Spełnia wszelkie wymagania postawione przed "komedyjką o amerykańskich studentach". Fabuła nawet ok, Ryan gra w porządku. Niemniej trochę mnie znudził, nie jest to obraz najwyższej klasy. Na plus, że właśnie nie jest zbyt wulgarny czy przesadzony. Oglądałem ostatnio Kac Vegas i spodobał mi się o wiele bardziej, a to przecież też hamerykanska komedia, choć z troszkę innego worka.
Dla mnie WS jest ok, nie ma wielkich wad, ale osobiście bawiłem się na nim przeciętnie
4+/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones