PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32348}

Wieczny student

Van Wilder
6,6 170 429
ocen
6,6 10 1 170429
5,3 7
ocen krytyków
Wieczny student
powrót do forum filmu Wieczny student

Rewelacyjna kolejna komedyjka o amerykańskich nastolatkach :) POLECAM !!!

ocenił(a) film na 6
n4s

Też mi się podobała ^^ Szczególnie motyw z psem i ciasteczkami xD
haha ;)

użytkownik usunięty
pietrusia

a mnie rozj**ał Taj...............................

ocenił(a) film na 1
n4s

Co??? 9/10??? Ludzie!!! Was te obleśne żarty śmieszą??? Przecież ten film jest okropny!!! Wymiotować się chce!!! Oczywiście ja dałam 1/10!!!

Manioslaw

to się chyba nie znasz :D
To są właśnie typowo Amerykańskie żarty :)

ocenił(a) film na 1
5476

To że są to "typowo amerykańskie żarty" nie zmienia faktu, że są obleśne...

Manioslaw

To jest komedia dla zagubionych 13-latkow. Beznadziejna i nic nie wnosząca. Nie wiem po co ktos produkuje takie gówno

Manioslaw

Kicz dla debilów bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

kaha20

ty za to jesteś bardzo mądra. nawet nie wiesz, jak odmienia się słowo 'debil'.

kaha20

pisze sie debili a nie debilów brawo !!!

ocenił(a) film na 4
n4s

heh.. no cóż, można było się trochę pośmiać, ale zgadzam się z niektórymi tutaj. Te żarty akermańskie są coraz bardziej obleśne. Fabuła tez nie była rewelacyjna. Można było wszystko przewidzieć.

ocenił(a) film na 8
yellonreal

zajebisty film 30/10 ;D ale kuźwa będziie van vilder 3 już sie nie moge doczekać http://www.filmweb.pl/f495851/Van+Wilder+3,2009
ale zajebiście i będzie van !!

kamilkolejorz

a co wnosi polskie gówno typu: "chłopaki nie płaczą",czy "e=mc2"???????? film jest swietny,i jest wiele scen z których sikałam ze smiechu:)

ocenił(a) film na 1
omnibuska

Widać śmieszą Cię prostackie i prymitywne żarty.

agatkaaa

powiedział ktoś kto w filmach ma kevin sam w domu - to jest żal.... nie wiem ludzie czego wy oczekiwaliście po tej produkcji epickiej fabuły ? hiper akcji...a może humoru na poziomie monthy pythona ? 10/10 za to ze zawsze poprawi mi humor wtedy kiedy trzeba. Komu sie nie podoba to niech - to na imprezie ze znajomymi oglądajcie sobie forest gumpa - powodzenia

ocenił(a) film na 7
4rci_to

9/10 bardzo fajny film. a z tych żartów można się pośmiać, tak samo jak z całeeego filmu :)Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 1
maybe_i

to najgłupszy film jaki w życiu widziałam ;)
milion razy wolałabym foresta gumpa i do takich gówien bym go nawet nie porównywała, o! ^^
1/10 - szkoda, że nie można 0 ;D

ocenił(a) film na 7
peggysue3

Jak dla mnie ten film jest super, oglądałem kilkukrotnie - za każdym razem śmieszy tak samo, mimo tego że leci utartym schematem w dodatku niezbyt wybrednym:P
Nie wiem czego koleżanka nade mną (:D) oczekiwała po tym filmie, ale to nie jest kino tak wysokich lotów jak Piękny Umysł, Przebudzenia itp.
Do obejrzenia z kumplami przy piwku i pizzy, mam nadzieję po skończeniu studiów (start już w październiku!!:D) będę miał takie wspomnienia jak Van :P
Za 2 i 3 część nie będę się zabierać bo nie chce psuć sobie wrażeń po 'jedynce'.

Dla tych którym film się spodobał:
American Pie (pierwsze 2 na siłę 3)
Harold and Kumar obie części
Fired Up! (coraz gorsze te amerykańskie szity ale to przejdzie)


Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
n4s

hmm w odniesieniu do ostatniej czesci filmu, juz III, powiem ze ten film jest rewelacyjny. obejrzalem w calosci i nawet sie "dorze bawilem"^^ ogladajac go. natomiast nie moge tego powiedziec o najnowszej odslonie tego tytulu:/ niestety wylaczylem ja po 7 minutach gdyz byly one tak niesmaczne i oblesne, ze nie dalo sie tego ogladac. jedynie co bylo ciekawe to piosenka "the Offsprings". reasumujac jesli ktos zamierza zainteresowac se tym tytulem polecam zakonczyc ogladanie na tej czesci ewentulanie w wolnej chwili mozna obejrzec czesc II, gdyz nie byla jeszcze tak katastrofala.

takie jest moje zdanie

POZDR.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones