PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34252}

Diabelskie gimnazjum

Satan's School for Girls
4,3 343
oceny
4,3 10 1 343
Diabelskie gimnazjum
powrót do forum filmu Diabelskie gimnazjum

czy ktos kto widzial ten film jest mi w stanie potwierdzic badz zaprzeczyc czy w tej produkcji jest nastepujaca scena: jest jakies tajne zgrupowanie dziewczyn (jest ich 4 badz 5..?) i jakas NOWA chce do nich dolaczyc z poczatku nie chca sie zgodzic (nie wiem dlaczego moze jej poprostu nie lubia, moze dlatego ze jest nowa w szkole a moze dlatego ze nowych nie chca przyjmowac?nie pamietam..) w kazdym razie pozniej sie jednak zgadzaja i kaza tej Nowej wejsc na jakas wieze jesli chce wkroczyc do ich klanu a ta Nowa ma lek wysokosci jednak wchodzi na ta wieze, kaza jej sie wychylic i ona sie za mocno wychyla w skutek czego spada.. i ginie na miejscu.. nie pamietam co pozniej sie dzieje , ale ta scene zapamietalam dosc dobrze choc widzialam juz dosc dawno ten film.. chcialabym sobie go raz jeszcze zobaczyc.. czy to ten??

czarna404

Mam go z lektorem,dobry jest fla fanow tego gatunku,ale nie pamietam sceny z wieza,bo dawno ogladalem to

kozako22

aha, no to za wiele mi nie pomogles.

czarna404

Najlepiej zobacz ten film jeszcze raz to będziesz miała pewność. A może chodzi o ten film? http://www.filmweb.pl/film/5+dziewczyn-2006-290259
Pamiętam jeszcze jeden podobny i tam była taka scena z wieżą i dziewczyna spada na auto chyba. Grała ją nawet znana aktorka. Ostatnio widziałem ją w serialu Lie to me.

wmbco

Chodziło mi o Clea DuVall grała w jakimś filmie gdzie była scena o którą pytasz.

wmbco

Gdyby to było takie proste. Nie mogę sie do tego filmu dokopać .. tak to bym już dawno sprawdziła to przeklęte gimnazjum ;) "5 dziewczyn" to na pewno nie jest. Ten, którego od dawna poszukuje jest duzo starszy, obstawiam lata 90 być może nawet 80. Sprawdze jeszcze ten z Clea (chyba masz na myśli film "Małe wiedzmy") choć tez może być cieżko go zdobyć .. Tak czy inaczej dziękuje za chęci pomocy :)

czarna404

Doskonale wiem o jaki film chodzi... niestety tez nie znam nazwy. Szukam juz mnostwo czasu.

Pamietam kilka scen:
- poczatek filmu: ognisko integracyjne (w gorach) i rywalizacja glownej bohaterki z jedna z dziewczyn z bractwa
- poniznanie przyjaciolki glownej bohaterki i smierc (upadek z wysokosci)

jesli masz jakies info z gory dzieki

InF3rn0

Nie pamietam tych scen ale calkiem mozliwe, ze to o ten sam nam chodzi :) Masz juz moze jakies informacje na temat tytulu?

czarna404

http://www.filmweb.pl/film/Za+cen%C4%99+%C5%9Bmierci-1997-5268

Dying to Belong

: )


ocenił(a) film na 4
czarna404

Dzisiaj o 21.00 "leci" na CBS Europa:)

Heatseeker

Brak tego programu u mnie niestety :( ale dzieki za info. Jak mozesz to sprawdz mi ta scène :p

ocenił(a) film na 4
czarna404

To nie jest ten film. Owszem jest tam grupa 4 dziewczyn, która szuka jeszcze jednej do swojej "sekty". Ale nie ma tam żadnej próby ani żadnej wieży z której ta "nowa" spada. O lęku wysokości również nie było tu mowy.

Heatseeker

Ok. No nic dzieki. Znaczy, ze dalej poszukuje..

czarna404

A może chodzi CI o ten film? http://www.filmweb.pl/film/Szko%C5%82a+czarownic-1996-9977

Blair

Nie, niestety. Ktoś mi w innym temacie ten właśnie film też zaproponował i go obejrzałam z nadzieją ale to nie ten :( zaczynam myśleć, że mi się coś przyśniło bo dalej jestem w punkcie wyjścia..

czarna404

Sluchaj... znalazlem.

Dying to Belong
http://www.filmweb.pl/film/Za+cen%C4%99+%C5%9Bmierci-1997-5268

Dawno tu sie nie logowalem dlatego teraz odpisuje

HF :)

InF3rn0

a może chodziło ci o wersję z 1973 roku

InF3rn0

Myślisz, ze to ten? Czy wiesz, że to ten? Znaczy widziałeś i wiesz, że ta opisana przeze mnie scena tam jest?

InF3rn0

O Rany!!!! to faktycznie ten!! Nie wierzę. Znalazłam ten film na youtubie jest w całości przeleciałam szybko fragmentami i jest ta scena! Nie wiem jak Ci dziękować myślałam, że już nigdy tego nie znajdę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones